XXX-lecie szkoły  Historia Szkoły  Absolwenci 2007  Kontakt  Baza noclegowa  Aktualności  Ustrzyki Dolne  Prace uczniów

Ostatnia modyfikacja: 30 czerwca 2012

Zobacz wszystkie galerie

nowy
Sztandar Szkoły

zapisy do

Szkolna Platforma
Edukacyjna

Szkolna Platforma Edukacyjna

Program stypendialny Solidarni

Ważne informacje dotyczące grypy!

Zagłosuj
na naszą stronę!!!

Zagłosuj, jeśli podoba Ci się nasz serwis! Strona zgłoszona do konkursu Eduseeka!

Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów

Program popularyzacji fizyki

Informacja dotycząca jubileuszu XXX-lecia szkoły!

Numeryczna prognoza pogody dla naszego miasta

Program: Zachowaj trzeźwy umysł

>> OMNIBUS MATEMATYCZNY '2012 <<

- wyniki finału konkursu - szkoła podstawowa - kl. 1-3 - zobacz

- wyniki finału konkursu - szkoła podstawowa - kl. 4-6 - zobacz

- wyniki finału konkursu - gimnazjum - kl. 1-3 - zobacz

- informacja po finale konkursu - klasy 1-3 Szkoły Podstawowej - zobacz

- informacja po finale konkursu - klasy 4-6 Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum - zobacz

- informacja o podsumowaniu konkursu - zobacz

- fotorelacja z podsumowania konkursu - zobacz

- test finału - szkoła podstawowa - kl. 1 - zobacz

- test finału - szkoła podstawowa - kl. 2 - zobacz

- test finału - szkoła podstawowa - kl. 3 - zobacz

- test finału - szkoła podstawowa - kl. 4 - zobacz

- test finału - szkoła podstawowa - kl. 5 - zobacz

- test finału - szkoła podstawowa - kl. 6 - zobacz

- test finału - gimnazjum - kl. I - zobacz

- test finału - gimnazjum - kl. II - zobacz

- test finału - gimnazjum - kl. III - zobacz

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO
KONKURSU MATEMATYCZNEGO
"OMNIBUS MATEMATYCZNY '2012"
dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
pod honorowym patronatem
Burmistrza Ustrzyk Dolnych

Konkurs trwa od 13 lutego do 20 kwietnia 2012 r.

• Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
  • Konkurs ma charakter indywidualny. Mogą brać w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z województwa podkarpackiego.
  • Zgłoszenie do Konkursu następuje poprzez nauczycieli - opiekunów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bassal@poczta.onet.pl
  • Pierwszy etap Konkursu, który trwać będzie w dniach 13 lutego - 8 kwietnia 2012 r. polega na rozwiązaniu zestawów zadań zamieszczonych co dwa tygodnie na stronie internetowej konkursu.
  • Uczniowie biorący udział w Konkursie, rozwiązują wyłącznie zadania dla swojej kategorii wiekowej. Obowiązuje następujący podział na kategorie:
    • uczniowie klas 1 szkoły podstawowej,
    • uczniowie klas 2 szkoły podstawowej,
    • uczniowie klas 3 szkoły podstawowej,
    • uczniowie klas 4 szkoły podstawowej,
    • uczniowie klas 5 szkoły podstawowej,
    • uczniowie klas 6 szkoły podstawowej,
    • uczniowie klas I gimnazjum,
    • uczniowie klas II gimnazjum,
    • uczniowie klas III gimnazjum,
  • Rozwiązania zadań można przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na podane adresy: uczniowie klas 1 SP - agrotur_bieszczady@wp.pl, uczniowie klas 2 SP - niedospial.ala@interia.pl, uczniowie klas 3 SP - gstaniszewska@wp.pl, uczniowie klas 4 SP - baszal@poczta.fm, uczniowie klas 5 i 6 SP - wiolka1987@interia.pl, uczniowie klas I i II Gimnazjum - bassal@poczta.onet.pl, uczniowie klas III Gimnazjum - kot.aga@op.pl lub pocztą zwykłą na adres: Zespół Szkół Publicznych nr 2, ul. Dobra 6, 38-700 Ustrzyki Dolne, z dopiskiem: "Omnibus matematyczny 2012".
  • Na rozwiązanie każdego zestawu zadań, uczestnicy mają dwa tygodnie - od momentu ukazania się danego zestawu na internetowej stronie konkursu.
  • Rozwiązania, które wpłyną po wyznaczonym dla każdego zestawu terminie, nie będą uwzględniane w końcowej klasyfikacji.
  • Do finałowego etapu Konkursu zaproszonych zostanie co najmniej 5 uczniów z każdej kategorii, którzy uzyskali największą łączną liczbę punktów w Pierwszym etapie Konkursu.
  • Etap finałowy, który dla wszystkich zaproszonych uczniów będzie miał charakter testu składającego się z zadań otwartych i zamkniętych, odbędzie się w Zespole Szkół Publicznych nr 2 - Narciarskiej Szkole Sportowej w Ustrzykach Dolnych w dniu 20 kwietnia 2012 r.
  • Każdy uczestnik Konkursu akceptuje i wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.
  • W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego oraz inne stosowne przepisy prawa polskiego.
  • Osoby zgłaszające się do konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby konkursu "Omnibus matematyczny 2012". Dotyczy to zarówno zgłaszających się uczniów, jak i nauczycieli - opiekunów zgłoszonych uczestników. Zbieranie danych osobowych odbywa się na zasadach pełnej dobrowolności. Zgodnie z Ustawą o ochrone danych osobowych uczestnikom Konkursu oraz nauczycielom - opiekunom zgłoszonych uczestników przysługuje prawo do wglądu do własnych danych, ich poprawiania i usunięcia z bazy danych osobowych.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie powiadomienia uczestników konkursu poprzez przesłanie informacji o zmianie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz po opublikowaniu zmian w regulaminie na stronie internetowej Konkursu.
  • Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi książkami, grami i programami komputerowymi ufundowanymi przez Burmistrza Ustrzyk Dolnych.
Siłownia
Szkolne Koło PCK
Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny
Szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody